Волгу обвинувачують на підставі трьох смсок і двох дзвінків

Середа, 14 вересня 2011, 13:58

Адвокат Василя Волги Євген Солодко заявив, що його підзахисного обвинувачують у сприянні одержанню хабара.

Про це він сказав у середу на круглому столі "Правосуддя по-українському", повідомляє Дело.

За його словами, доказами провини є 2 телефонних дзвінка й 3 SMS.

"Телефонну розмова, що є підставою для обвинувачення Волги в одержанні хабара, вів не сам екс-глава Держфінпослуг, а Адамович (заступник глави Держвінпослуг, затриманий у лютому 2011)", - повідомив на круглому столі Солодко.

З ким розмовляв Адамович, адвокат не повідомив.

Солодко сказав, що чув аудіофайли й відеоматеріали, але із усього цього немає прямих доказів, що Волга якимсь чином має відношення до хабара.

Нагадаємо, Волгу й Адамовича обвинувачують в одержанні хабара в розмірі 500 тисяч доларів від керівництва одеського кредитного союзу "Перша кредитна спілка".

Ці гроші кредитори мали заплатити за вирішення питання про скасування розпорядження глави Держфінпослуг, яким було усунуте правління кредитного союзу й введена тимчасова адміністрація.

3 лютого 2011 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Адамовича за хабар в особливо великих розмірах. У цей же день він був затриманий, а 5 лютого йому було пред'явлене обвинувачення в здійсненні злочину.

19 липня Генпрокуратурою й СБУ "за здійснення злочину, пов'язаного з корупцією", був затриманий голова Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг Волга. 

У понеділок, 12 вересня, проти Волги порушили нову кримінальну справу – за присвоєння й розтрату держмайна.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!