Мороз пропонує відкрити проти Тимошенко справу за іншими статтями

Неділя, 18 вересня 2011, 18:27

Проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко потрібно відкрити кримінальну справу, але за іншими статтями.

Таку думку висловив глава СПУ, колишній голова Верховної Ради Олександр Мороз на прес-конференції в Києві, повідомляє Gazeta.ua.

"Жінка в прикидах від Луї Вітон страждає за всіх людей, які не знають, що її прикид на один день коштує 3 квартальні зарплати прем'єр-міністра. А з іншого боку люди в одязі від Версаче вчать її справедливості і домагаються правди", - зазначив Мороз.

На його думку, "до суті ні суд, ні ті, хто домагається правди, не доходять".

"Дуже погано, що колишній прем'єр, ще й жінка, сидить в СІЗО арештована. Гірше, що по колишньому прем'єру потрібно відкривати кримінальну справу. Тільки не за цими статтями", - сказав Мороз.

"Тоді б стало все на місце. І по газу теж. Адже треба підходити не з точки зору обсягів, цін, це все на людей навантаження. Справа ж в іншому. Чому не копнути, які відкати йшли при цьому, відкати при рефінансуванні комерційних банків?", - зазначив глава СПУ.

"Це треба уявити: закінчується засідання Кабінету міністрів, вона йде до журналістів і каже, що прийняли дуже важке і відповідальне рішення - на рефінансування банків виділили 43 мільярди гривень", - сказав політик.

"А в бюджеті вони були закладені? Які наслідки для тих банків, які рефінансували, що далі?", - запитує він.

"І чому комерційні банки треба рятувати з бюджету? Адже передбачена елементарна процедура: банк - банкрут, майно продали, гроші віддали вкладникам через міжбанківський страховий фонд, винних - у в'язницю. Тому не там копають", - підкреслив Мороз.

За його словами, 20 років ведеться така практика - відкати на інвестиціях, державних закупівлях, при поверненні ПДВ.

Мороз також сказав, що Соцпартія не буде підтримувати Тимошенко і ставити партійні намети під Печерським судом.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування