Могильов: Справа Олійникова не пов'язана зі скандальними футболками

П'ятниця, 23 вересня 2011, 17:54

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов запевняє, що кримінальна справа відносно директора компанії ProstoPrint Дениса Олійникова ніяк не пов'язане з випуском футболок "Спасибі жителям Донбасу".

Про це він заявив в ході "гарячої лінії" в газеті "Комсомольская правда в Украине", повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

"Там (у справі Олійникова) порушено кримінальну справу за незаконне використання товарного знака. В рамках цієї справи проводиться розслідування", - сказав Могильов.

"Не потрібно ніяких футболок до цього приписувати. Там виключно незаконне використання товарного знака. А це право інтелект власності, яке на заході вважається істотним правопорушенням. Давайте до цієї справи не ліпити футболки", - додав він.

Як відомо, 6 вересня офіс компанії "ПростоПрінт" захопив УБОЗ нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Потім прес-служба МВС у Києві заявила, що обшук у Prostoprint пов'язаний із підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

15 вересня бійці спецпідрозділу міліції "Беркут" відбирали у торгівців футболки та чашки з написами "Спасибо жителям Донбасса", які торговці реалізували на Майдані Незалежності.

У понеділок стало відомо, що власнику "ПростоПрінта" Денису Олейникову погрожують і він має намір вивезти свою сім’ю за межі України.

Крім того, у вівторок Управління по боротьбі з організованою злочинністю заарештувало сервера з макетами футболок "Спасибі жителям Донбасу".

21 вересня Олійников виїхав з України у зв'язку з інформацією про підготовку його арешту.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування