Ющенка позбавлять посади голови партії вже цього тижня?

Понеділок, 26 вересня 2011, 11:18

На початку тижня в "Нашій Україні" можуть позбавити Віктора Ющенка посади почесного голови партії.

Про це повідомляють джерела в апараті партії "Наша Україна", пише УНІАН.

За інформацією джерел, ініціаторами такого рішення виступили голова політради партії Валентин Наливайченко, голова виконкому Сергій Бондарчук та керівник столичного осередку "Нашої України" Юрій Єхануров.

Наливайченко та Бондарчук замислили об’єднавчий виборчий проект, мета якого полягає у приєднанні до "НУ" партії "За Україну" на чолі з В’ячеславом Кириленком та проекту "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

"Ющенко ніколи не погодиться бути в одному проекті з Кириленком та Гриценком, яких щиро вважає "зрадниками", - пише видання.

За інформацією джерел, планується створення парламентської групи, у якій місця розподіляться наступним чином: Наливайченко залишиться на посаді голови політради партії, а на чолі депутатської групи стане Кириленко.

Як повідомляє джерело, Кириленко та Наливайченко агітують депутатів фракції НУ-НС для входження до нової групи, розповідаючи, що є вже три десятки бажаючих. Проте, як відомо джерелу, насправді немає і 15 – мінімуму, необхідного для створення групи.

Як відомо, раніше Комітет опору диктатурі вимагав від "Нашої України" виключити зі своїх лав Віктора Ющенка та Юрія Єханурова.

***

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу партії, Президія політради відбудеться у вівторок, 27 вересня.

При цьому в прес-службі підкреслили, що засідання президії проходять традиційно щотижня.

На прохання прокоментувати ініціативу про винесення на з'їзд партії питання про звільнення Ющенка з поста почесного лідера "Нашої України", в прес-службі відповіли: "Ми не коментуємо публікації вигаданих журналістів".

powered by lun.ua