Тимошенко в захваті від тендітної студентки

Вівторок, 27 вересня 2011, 18:29

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко підтримує ініціативу студентки Києво-Могилянської академії Дарії Степаненко, яка вдарила міністра освіти Дмитра Табачника.

Про це вона повідомила під час перерви в Печерському суді Києва.

Тимошенко заявила, що "в захопленні від того, що молоді тендітні студентки можуть давати опір тим міністрам, які йдуть проти національних інтересів".

"Якщо одна людина може міняти, таким чином, реальність, як одна студентка Києво-Могилянської академії…, то я думаю, що нація в 46 мільйонів здатна міняти все", - зазначила вона.

"Хочу подякувати афганцям, які, нарешті, зрозуміли, що боротьба за Україну це є одночасно боротьба за своє життя. Це є одночасно боротьба за свої можливості, за своє життєве благополуччя. І я думаю, що афганці, в першу чергу, показали, що не треба цій владі пропускати нічого", - зазначила вона.

"І якщо ми всі зрозуміємо, що коли піднімається народ, то Януковичі стають маленькими і непомітними, а депутати ховають в кишеню свої значки і гасають коридорами до сесійної зали", - уточнила екс-прем'єр.

"Я думаю, що якщо народ зрозуміє, що якщо ми об’єднуємося, ми можемо чітко і зрозуміло сказати про свою волю, про свою позицію", - додала вона.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування