Чорновіл: Януковичу нашіптують, що Тимошенко буде козні строїть, - а він "клює"

Понеділок, 10 жовтня 2011, 10:10

Депутат Тарас Чорновіл вважає, що Україна стала "заручницею" суду над Юлією Тимошенко і єдиний вихід для президента – виправдальний вирок апеляційного суду для неї.

Про це він заявив у інтерв'ю "Газеті по-українськи".

За словами Чорновола, "Янукович боїться і садити, і випускати" Тимошенко.

"Він розучився приймати та генерувати рішення. Раніше хоч трохи конкретні завдання ставив, а зараз якесь обмежене коло людей – Льовочкін, Фірташ, Хорошковський – носить йому інформацію, а він її клює", - заявив депутат.

"Усі думали, що справу Юлі після перерви відправлять на дорозслідування й тихо поховають. Але Януковичу на вухо нашіптують, що на свободі вона буде козні строїть, народ підніме, життя не дасть. Якщо Юлю садять, то буде обвал у переговорах з Євросоюзом. Країна стала заручником Тимошенко", - каже Чорновіл.

"Єдиний вихід для Януковича – виправдальний вирок апеляційного суду. Після того генпрокурора Пшонку треба буде знімати і робити йому боляче", - вважає він.

При цьому Чорновіл вважає, що арешт підвищив рейтинг Тимошенко, але після звільнення вона може виявитися невпливовою.

"Всьо, вона здулася. Рейтинг Тимошенко підняли тільки цим арештом. Доки вона сидить, її визнають реальним лідером опозиції. А як вийде... А Яценюк для чого? Тягнибок? Усі інші?", - заявив він

"Юля усіх в опозиції затюкала, заштурхала й викинула геть. Тому в нас опозиція не інтелектуальна й не має другого ешелону лідерів", - вважає Чорновіл.

Йому також незрозуміло, хто очолить "Батьківщину", якщо Тимошенко все ж посадять.

"Юля зробила все, щоб не було конкурентів. Підняла Турчинова, але його ненавидять. Він – не лідер. При ньому "Батьківщина" остаточно розсиплеться і залишиться дрібненька другорядна партія. Кожем'якін не зможе стати лідером, бо надто непублічний. Є Наталія Королевська, яку Юлія Володимирівна проспала. З Королевською партія буде зручною плюшевою опозицією", - сказав Чорновіл.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування