Намісники Януковича вимагають доносити про громадські зібрання

Понеділок, 10 жовтня 2011, 16:36

Хмельницька державна адміністрація вимагає від підлеглих їм міських і селищних голів звітувати про політичні акції, які проводяться в їх регіонах.

Скан відповідного документа розмістив у своєму блозі письменник Сергій Пантюк.

"Зважаючи на зростання суспільно-політичної активності у регіоні та появу громадсько-політичних новоутворень, що ставлять за мету проведення провокативної політичної діяльності, прошу звернути особливу увагу на оперативність інформування управління про заплановані та проведені у районах та містах області заходи із соціально-політичних питань", - йдеться в наведеному зверненні ОДА.

Чиновники вимагають "терміново посилити роботу з органами місцевого самоврядування на предмет моніторингу подання громадсько-політичними об'єднаннями та окремими громадянами заяв (повідомлень) про заплановане проведення акцій протесту, мітингів, зборів громадян, розповсюдження друкованої продукції".

Вимагається посилити "відслідковування статутної діяльності осередків політичних партій та громадських організацій, які мають політичний ухил (збори, конференції)", а також невідкладно інформувати управління про хід та результати вказаних заходів.

"Довідка повинна містити не загальні фрази, а вичерпну інформацію про хід та результати заходу: прізвища та посади організаторів, кількість та категорії учасників, гасла, прапори, список виступаючих та основні тези виступів, оцінка діяльності влади...", - наголошується в листі.

Уся розповсюджувана друкована продукція агітаційного та політичного змісту має скануватися та невідкладно передаватися в управління в електронному форматі.

Аналогічний лист розмістив один з учасників форуму Української правди.

 

Як відомо,  голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха давно відомий своїми заявами та вчинками.  Так після виборів президента Ядуха заявив ,що  "ця влада – від Бога. А тому потрібно в бік відкинути політичні вподобання й працювати на її авторитет".

Губернатор також попросив своїх підлеглих не кивати за прорахунки один на одного, "бо пальці, особливо вказівний, за це треба відрізати".

Українська правда

 

powered by lun.ua