Податкову при обміні валют цікавлять "міняйли", а не люди зі 100-200 доларами

Четвер, 13 жовтня 2011, 08:33

Нові правила обміну валют спрямовані на детінізацію ринку фінансових послуг, боротьбу з "міняйлами" та зміцнення національної валюти.

Про це заявив голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко під час оперативної наради з працівниками підрозділів податкової міліції, повідомляє прес-служба відомства.

"Нині в нашій державі відбуваються системні заходи щодо детінізації процесів економіки. Одним із таких заходів є наведення порядку при обміні іноземної валюти Національним банком України", - сказав він.

Голова податкової служби зазначив, що на сьогодні спритні ділки реанімують старі схеми нелегального обміну валюти та отримують неконтрольовані державою надприбутки, не сплачуючи податки до бюджету, які обчислюються десятками мільйонів гривень.

"Нас не цікавить пересічний громадянин, який хоче обміняти свої кровно зароблені 100 – 200 доларів. Але податкова служба буде вживати серйозних заходів відносно так званих "мінял" і тих, хто їм сприяє. В тому числі посадових осіб окремих банківських та інших фінансових установ", - заявив Захарченко.

Він повідомив, що під час заходів, які вже розпочали підрозділи податкової міліції, виявлено значну кількість порушників, які наразі притягуються до відповідальності. Вже виявлено 644 об’єкти, на яких здійснювався незаконний обмін валют.

"В межах повноважень податкова служба буде застосовувати всі наявні засоби задля детінізації ринку фінансових послуг та зміцнення національної валюти", - додав Захарченко.

За словами голови ДПС, ця робота проводиться для того, щоб повноцінною грошовою одиницею в Україні стала національна валюта, а не долар чи євро.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: