Мельниченку надсилали повістку вже після того, як оголосили у розшук

Четвер, 13 жовтня 2011, 18:01

Адвокат екс-майора Держохорони Миколи Мельниченко Павло Сичов стверджує, що його підзахисний нiколи не давав пiдписку про невиїзд.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я завтра офiцiйно звернуся до органiв слiдства. Якщо є розшук, я отримаю iнформацiю", - сказав адвокат, наголосивши, що Мельниченко нiколи на пiдписцi про невиїзд не був.

Вiн наголосив, що до 28 вересня цього року Мельниченка не викликали до слiдчого.

Сичов розповiв, що 11 жовтня вiн письмово повiдомив слiдчому СБУ, що Мельниченко "не може взяти участь у слiдчих дiях, оскiльки перебуває за межами України у зв'язку iз загрозою його життю".

Тобто, як пояснив адвокат, слова генпрокурора "неправдивi, оскiльки не могли людину викликати повiсткою на допит, якщо вона на той час уже перебувала в розшуку" (постанова вiд 23 вересня).

"Микола Iванович неодноразово звертався i до Генпрокуратури, i до СБУ, щоб його викликали, щоб вiн надав свiдчення, але протягом двох мiсяцiв його нiхто не викликав", - наголосив адвокат.

Як повiдомлялося, генпрокурор Віктор Пшонка в четвер заявив, що Мельниченка 23 вересня оголошено в розшук, i нагадав, що суд поновив слiдство. Розслiдує кримiнальну справу стосовно Мельниченка СБУ.

Вiн також заявив, що у Мельниченка була пiдписка про невиїзд, за якою зафiксовано два порушення.powered by lun.ua