Бондаренко: Європа необ'єктивна, вона вирішила свої проблеми

Четвер, 13 жовтня 2011, 22:43

У Європи немає єдиної думки щодо вироку суду у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі 5 каналу.

"Європі, за рахунок цього газового контракту, в якому чітко зафіксована дуже і дуже низька ціна на транзит газу через українську територію, їй теж вигідно. Вона себе фактично убезпечила від підвищення ціни на транзит газу через українську територію на роки вперед", - зазначила вона .

"Звичайно, їм вигідно. Їм же платити менше. Тут абсолютно сходяться інтереси, і Європи... Вони теж абсолютно фінансово зацікавлені в збереженні ось цього контракту і ось такого статусу", - додала політик.

"Тут, на жаль, Європа не може бути об'єктивною, тому що вона зацікавлена ​​тут ціною, вона зацікавлена ​​особистими грошима", - вважає Бондаренко.

"Фактично, Європа свої фінансові проблеми вирішила за рахунок України", - уточнила депутат.

"У Європи зараз взагалі немає єдиної думки. Європа, якщо брати її цілком, вона не має єдиної думки", - зазначила "регіонал".

"Наприклад, що сказала Естонія, що сказала Польща? Вони сказали, що вони поважають рішення українського суду, і в жодному разі не стане справа Тимошенко предметом для переривання переговорів з Україною про асоційоване членство", - заявила Бондаренко.

"Дуже стримано висловилася також Великобританія. Канада, Штати, вони не відносяться сюди, але вони теж дуже обережно висловлювалися", - додала вона.

"У Європи немає єдиної думки щодо процесу над Тимошенко", - підсумувала депутат.

Українська правда

powered by lun.ua