Янукович може відвідати Брюссель проїздом на Кубу

Понеділок, 17 жовтня 2011, 17:22

Президент Віктор Янукович може відвідати Брюссель у першій половині дня 20 жовтня.

Про це розповів голова адміністрації президента Сергій Льовочкін, повідомляє прес-служба гаранта.

Льовочкін зазначив, що 20 жовтня Янукович відбуває в шестиденне латиноамериканське турне, у ході якого передбачається відвідання з державними візитами Куби та Бразилії, а візит до Брюсселю можливий напередодні поїздки.

"За результатами державного візиту до Бразилії передбачається підписання Спільної заяви президентів України і федеративної республіки Бразилія, а також інших двосторонніх документів, зокрема у сферах сільського господарства та охорони здоров'я", - зауважив він.

Нагадаємо, як стверджують джерела "Української правди" в Партії регіонів, президент Віктор Янукович, скоріше за все, не поїде до Брюсселя.

За їх словами, Янукович схиляється до того, щоб скасувати візит до Брюсселя, запланований на 20 жовтня, усвідомлюючи, що переговори з керівництвом ЄС будуть присвячені звільненню Юлії Тимошенко.

Співрозмовник "Української правди" зазначив, що скасування візиту до Брюсселя означатиме також, що Партія регіонів не голосуватиме за декриміналізацію статті, за якою було засуджено Юлію Тимошенко.

Як відомо, запрошення відвідати Брюссель 20 жовтня було надіслано Януковичу президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозо.powered by lun.ua