Герман каже, що євроінтеграція буде в грудні, бо вона - закон

П'ятниця, 21 жовтня 2011, 23:19

Український шлях до Європейського Союзу є державним законом.

Про це заявила радник президента Ганна Герман в ефірі Шустер Live.

"Прийшовши півтора роки тому до влади, ми закріпили європейський шлях законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Віднині цей шлях український до Євросоюзу є законом держави Україна", - зазначила вона.

"І той, хто хотів би цей закон порушити, мусив би за нього відповідати", - додала радник президента.

Герман також зазначила, що найбільше "шлагбаумів" на дорозі до євроінтеграції "ми ставимо самі собі".

"Я думаю, що цей шлях ми могли би пройти швидше, але Європейський Союз не дає нам тієї перспективи. Він не каже, через скільки часу ми можемо розраховувати, що ми пройдемо цю дорогу", - заявила вона.

"Часом з нами починають говорити дуже гостро, так як зі школярами", - уточнила політик.

Герман зазначила, що після заяв президента Віктора Януковича "лідери Європейського Союзу вже усвідомили, що говорити з Україною, як зі школярем, як з якимось третьосортним людьми, очевидно не можна".

"Всі західні експерти одноголосно погоджувалися, що ми зробили багато реальних кроків і значно наблизилися до Європейського Союзу. Оскільки, вже в грудні ми плануємо парафувати, чи може навіть підписати, як бог дасть, як політики зроблять, угоду про асоціацію. Це цілком реальні кроки", - заявила радник президента.

"Ми завершили переговори по зоні вільної торгівлі. Я вважаю, що ми зробили дуже багато. Так, багато ми ще не зробили, але помагайте", - додала вона.

Українська правда

powered by lun.ua