У Тимошенко хочуть дружити з "бандерівцем" Тягнибоком і "пивним" Кличком

Субота, 22 жовтня 2011, 20:57

Партія "Батьківщина" розраховує отримати 80 мандатів у наступному парламенті.

Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав віце-спікер Микола Томенко.

"Якщо прохідний бар'єр буде 4 відсотки, на 70 депутатів можна розраховувати. По округах — складна історія. Скажімо, на 10 мандатів можна сподіватися. Виходить 80 людей", - припустив він.

Як союзників у наступному парламенті Томенко бачить партії "Фронт змін", "Свободу", "Удар" Віталія Кличка.

"Хоча якщо прохідний бар'єр буде 5 відсотків — "Свобода" не попадає. Якщо залишиться 3 — проходить", - вважає віце-спікер.

За його словами, "Батьківщина" і "Свобода" в ідеологічному плані різні.

"Я не вважаю, що наше надзавдання — розвісити в усіх кабінетах портрет Бандери замість Шевченка", - зазначив депутат.

"По-друге, "свободівці" при владі в місцевих радах трьох західних областей і співпрацюють із центральною владою. Народ у Львові, Тернополі, Франківську бачить, як вони з "регіонами" ділять аптеки чи магазини, займаються іншим комунальним бізнесом. Треба відповідати за це", - сказав Томенко.

У Кличка, на його думку, більш сталий електорат. "Він має третину "пивного" молодіжного електорату. Це люди 18 — 20 років. Їм би бокс подивитися, поскандувати, але не факт, що вони прийдуть на вибори", - вважає депутат.

"Класно, якби в опозиції був один список на мажоритарні округи. Бо я, наприклад, не знаю 225 харизматичних і принципових людей з однієї партії, популярних в конкретних регіонах. На Сході взагалі спробуй їх знайти. А спільний список показав би, чи здатні ми домовлятися", - резюмував Томенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: