В Обухові підозрюють, що смерть мера – не випадкова

Понеділок, 24 жовтня 2011, 09:13

В Обухові вважають, що смерть мера Володимира Мельника була багатьом вигідна, і допускають, що аварія – не випадкова.

Про це пише газета "Сегодня".

Так, співробітниця мерії Валентина сказала під час похорону Мельника в суботу: "Не вірю я, що таким людям КамАЗи просто так на шляху трапляються. Багатьом його смерть була вигідна, ми ці дні тільки на заспокійливому й тримаємося".

"Поки що виконувати обов’язки мера буде його перший заступник Анатолій Верещак, а далі перевибори мера", - додала вона.

Один з екс-депутатів міськради, у свою чергу, сказав: "У районі гряде переділ. Мельник був дуже впливовою людиною, знайомий із "верхівкою", запанібрата з Володимиром Литвином, а тепер налагоджений механізм валиться".

Колишній мер Києва Олександр Омельченко зазначив: "Не думаю, що в такої позитивної людини, як Мельник, могли бути вороги. Але особисто чув, що "сигналки" вантажівки дійсно чи то були виключені, чи то погано видні через бруд".

У міліції продовжують перевіряти дві основні версії ДТП: загибель із власної необережності або замах.

Голова прес-служби обласної міліції Микола Жукович повідомив газеті: "Водій КамАЗа дав свідчення, що виконував розворот за правилами. Він працює у місцевій агрофірмі, і в той вечір був тверезий. Загиблий теж не був п'яний, він їхав у Київ зустрічати родичів, можливо, відволікся на мобільний".

Як відомо, 52-річний мер Обухова (Київська область) Володимир Мельник розбився на смерть на власному автомобілі ввечері 20 жовтня на Київській трасі. Його Toyota Avanza зіткнулася з КамАЗом.

Слідче управління Головного управління МВС порушило кримінальну справу по факту ДТП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування