Янукович домовився про бізнес-форуми

Вівторок, 25 жовтня 2011, 20:27

Україна і Бразилія домовилися про проведення спільних бізнес-форумів.

Про це повідомив президент Віктор Янукович після зустрічі з президентом Бразилiї Дiлмою Руссефф, повідомляє прес-служба українського президента.

"Ми домовилися про те, що ми започатковуємо спільні бізнес-форуми на території Бразилії і України", - розповів Янукович.

"Перший бізнес-форум, ми домовилися, пройде на території Бразилії за участі великого бізнесу, представників державного сектора, а також губернаторів двох країн", - уточнив він.

Крім того, президент розповів, що в переговорах з Руссефф йшлося про "перспективи українсько-бразильського співробітництва у сфері енергетики".

"Йшлося про співпрацю у сфері відновлювальних джерел енергії, яку світова спільнота розглядає як один з найбільш перспективних шляхів вирішення зростаючих проблем енергозабезпечення. Переконаний -– співробітництво наших країн на цьому напрямі є доволі перспективним", - заявив Янукович.

У присутності президентів, зокрема, відбулося підписання низки двосторонніх документів.

Було підписано угоду між Кабміном та урядом Федеративної Республіки Бразилія про військово-технічне співробітництво; Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном та урядом Бразилії щодо співробітництва в галузі охорони здоров'я та медичних наук; меморандум про створення українсько-бразильського Консультативного комітету з питань сільського господарства між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства, тваринництва та продовольчого забезпечення Бразилії; та інші.

Українська правдаpowered by lun.ua