У Пшонки кажуть, що Верховний Суд крапок не ставив

Середа, 26 жовтня 2011, 18:07

Верховний Суд не ставив крапку у справі "Єдиних Енергетичних систем України".

Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генпрокуратури.

"Згідно з ухвалами Верховного Суду України від 11 листопада 2005 року предметом розгляду були лише судові рішення щодо оскарження постанов про порушення кримінальних справ стосовно Юлії Тимошенко та інших", - йдеться в повідомленні.

"У зазначених ухвалах суд не надавав оцінку підставам закриття Генпрокуратурою кримінальних справ, не аналізував мотиви цих рішень. Тобто судом не приймалось рішення по суті кримінальних справ", - заявили в ГПУ.

"Оскільки на момент розгляду клопотань захисника Швеця кримінальні справи стосовно Тимошенко Генпрокуратурою було закрито, Верховним Судом у задоволенні клопотань захисника було відмовлено", - уточнили в прес-службі.

При цьому у відомстві підкреслили, що "ствердження окремих політиків про те, що "крапку у справі ЄЕСУ вже поставив Верховний Суд" повністю не відповідає дійсності та є спотвореною інформацією".

Як відомо, раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко і перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявляли, що Верховний Суд ставив крапку у справі ЄЕСУ.

Українська правдаpowered by lun.ua