Янукович попросив бізнес допомогти багатодітним, а місцевим чинам пригрозив

Четвер, 27 жовтня 2011, 13:50

Президент Віктор Янукович вважає необхідним ретельно перевірити роботу місцевої влади щодо соціального захисту багатодітних родин та реалізації їх прав на пільги.

Про це він заявив на Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини, повідомляє прес-служба президента

"Якщо потрібні зміни законодавства – будь ласка, готуйте пропозиції. Але якщо багатодітна сім’я не може скористатись законною пільгою через бездіяльність чиновників – ми будемо реагувати в цих випадках жорстко", - сказав Янукович.

Він нагадав, що на сьогодні в Україні майже 250 тисяч багатодітних родин, які виховують 850 тисяч дітей – і ці сім’ї потребують посиленої державної підтримки.

За словами президента, насамперед йдеться про забезпечення житлом, поліпшення соціального захисту, сприяння в отриманні освіти.

Законодавство передбачає для багатодітних сімей низку соціальних пільг, значна частина яких на практиці залишаються нереалізованими через надмірну бюрократизацію процедури їх одержання, констатував Янукович.

Водночас, він звернувся до соціально відповідального бізнесу.

"Держава розраховує на ваше розуміння важливості підтримки багатодітних сімей і реальні кроки в цьому напрямі", - сказав Янукович.powered by lun.ua