Луценко кличе гумористів "95 кварталу" до суду

Четвер, 27 жовтня 2011, 20:14

Учасників студії "95 квартал" можуть викликати в суд у справі проти Юрія Луценка про нецільове використання державних коштів на святкування Дня міліції.

З відповідним клопотанням 27 жовтня екс-міністр звернувся до суду, повідомляють "Українські новини".

Луценко в черговий раз заявив, що на святкування Дня міліції в часи, коли він працював міністром внутрішніх справ, не були витрачені державні кошти.

У зв'язку з цим він запропонував викликати до суду артистів "95 кварталу" (які виступали перед міліціонерами), які, за його словами, також можуть це підтвердити.

На питання судді Сергія Вовка, чи варто цю заяву сприймати як клопотання, Луценко відповів: "Звичайно".

Екс-міністр також звинуватив Генпрокуратуру в намірах порушити кримінальні справи проти свідків, які дали свідчення на його користь.

"Готується помста за свідчення Максимця (Ярослав Максимець, один зі свідків у справі, який дав свідчення на користь екс-міністра)", - сказав Луценко.

Він додав, що, за його інформацією, зараз Генпрокуратура намагається витребувати документи і різні дані на Максимця з метою порушити проти нього кримінальну справу.

Як відомо, на засіданні в четвер у суді Луценку знову стало погано. У зв'язку з цим було оголошено перерву на 10 хвилин.

Перед інцидентом екс-міністр попросив суд забезпечити його лікування в умовах стаціонару, проте в проханні було відмовлено. Причина - рішення про місце лікування повинно приймати керівництво СІЗО.

Зазначимо, що в ізоляторі Луценко перебуває вже більше 11 місяців.

В кінці серпня лікарі діагностували у нього цироз печінки з явищем портальної гіпертензії та варикозом вен стравоходу і небезпекою розвитку раку.

powered by lun.ua