"Регіонал": резолюція Європарламенту - успіх вітчизняної дипломатії

Четвер, 27 жовтня 2011, 22:45

Резолюція Європейського парламенту щодо України є успіхом вітчизняної дипломатії.

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів Василь Кисельов в ефірі телеканалу ТВі.

"Це безсумнівний успіх дипломатії України... В цілому виграла Україна", - заявив він.
 
На його думку, успіх полягає в тому, що Європейський парламент вважає за необхідне надати Україні перспективу членства в Європейському Союзі.

"Європарламент визнає, що є безсумнівні бажання України та дії українського уряду на шляху реформ. Це факт. Є прагнення України приєднатися до країн Європейського Союзу. Я впевнений, що до кінця року договір про асоціацію буде підписано", - сказав парламентарій.

При цьому Кисельов зазначив, що в резолюції є і пункти, що стосуються арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Проте крапка в цій справі ще не поставлена", - підкреслив Кисельов, додавши, що справу ще може бути розглянуто в апеляційному та касаційному порядку.

Депутат також упевнений, що негативні коментарі щодо резолюції нівелюються заявою голови Європейської ради Хермана Ван Ромпея.

"Він не прямо, а опосередковано сказав, що ставити в залежність майбутнє такої великої країни, як Україна, від долі однієї людини, навіть такого серйозного політика, як Тимошенко, було б неправильно", - підсумував Кисельов.

Як відомо, раніше Кисельов заявив, що опозиція змусила нову владу згадати про старі кримінальні справи Юлії Тимошенко.

"Соратники Тимошенко повинні усвідомити таке: дайте Януковичу реалізувати свій потенціал. Соратники Тимошенко! Ви її топите! Ці кримінальні справи - це зворотна реакція, тому що по ЄЕСУ є залізобетонна фактура, є неспростовні докази", - зазначив депутат.

Українська правдаpowered by lun.ua