Американці встановили співучасть Тимошенко і Лазаренка - Кузьмін

Субота, 29 жовтня 2011, 00:02

Американські прокурори встановили факт співучасті екс-прем'єра Павла Лазаренка і президента компанії "ЄЕСУ" Юлії Тимошенко.

Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в ефірі телеканалу "Інтер".

Він продемонстрував у студії "обвинувальний акт федерального прокурора, з усіма реквізитами, з підписами, завірений перекладачем".

"Лазаренко отримав гроші від компаній, якими володіла, і які контролювала українська ділова жінка Юлія Тимошенко, включаючи "Єдині енергетичні системи України"... В обмін на які Лазаренко використовував свою службову владу на користь компаній Тимошенко і, Лазаренко не розкрив народу і уряду України, що отримував значні кошти від цих компаній", - процитував акт Кузьмін.

"Іншими спільниками Лазаренко, які отримали багатомільйонне багатство завдяки своїм зв'язкам з Лазаренком, були: Юлія Тимошенко...", - продовжив він.

"Тут перерахування рахунків, мільйонних сум, які перераховувалися компаніями Юлії Володимирівни Тимошенко на рахунки прем'єр-міністра Лазаренка", - підсумував він.

"Це говорить про те, що американські прокурори встановили факт співучасті прем'єр-міністра Лазаренка і президента компанії "ЄЕСУ" Юлії Тимошенко у скоєнні ряду злочинів", - заявив Кузьмін.

"Цей факт був засвідчений різними документами, але в суді прозвучало прізвище Лазаренко, оскільки він був заарештований на території Сполучених Штатів і при цьому судом США", - додав він.

Українська правдаpowered by lun.ua