Тернопільська "Батьківщина" просить не пускати в ЄС місцевого прокурора

Субота, 29 жовтня 2011, 12:16

Тернопільська облорганізація ВО "Батьківщина" ініціює обмеження виїзду закордон прокурора області Івана Мельничука.

Про це заявив на прес-конференції в суботу голова облорганізації "Батьківщини", народний депутат Василь Деревляний, передає УНІАН.

За словами депутата, відповідне звернення він надіслав до президента Європарламенту Єжи Бузека, голови представництва Євросоюзу в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейри, керівників дипломатичних представництв іноземних держав.

Зумовлено воно порушенням кримінальної справи проти голови Зборівської районної організації ВО "Батьківщина" Михайла Піня.

"19 жовтня ми провели акцію протесту, перекривши дороги у Тернополі на об’їзній та на трасі Львів - Тернопіль у Зборівському районі у селі Озерна. Робили це згідно з чинним законодавством – на пішохідних переходах", - розповів Деревляний.

"Після цього учасників акції почали викликати у правоохоронні органи для дачі пояснень, а щодо організатора акції в Озерній – Михайла Піня – 24 жовтня прокурор області порушив кримінальну справу, яка стосується часів його роботи керівником обласного управління "Укрпошти", – повідомив він.

За його даними, прокуратура вважає, що порушення законодавства з боку Піня полягає у відсутності контролю за приватним підприємством, яке згідно з рішенням тендеру отримало право на добудову однієї з будівель і недобросовісно виконало свої зобов’язання.

"Прокурор хибно вважає, що Михайло Пінь мав би перевіряти діяльність та фінансовий стан приватного підприємства. Тоді як Пінь таких повноважень не мав. Це можуть робити тільки контролюючі органи. Працівники КРУ уже проводили перевірку і не виявили у діях Піня жодних порушень. Але прокуратура цього до уваги не бере і порушує кримінальну справу", – констатував Деревляний.

powered by lun.ua