Студенти кажуть, що Колесніков їх обманув. Віце-прем'єр заперечує

Середа, 5 жовтня 2011, 19:23

Розподілом запрошень на відкриття НСК "Олімпійський" займалася київська влада.

Про це повідомив "Українській правді" віце-прем'єр Борис Колесніков, коментуючи заяву Всеукраїнської студентської ради, щодо неотримання студентами обіцяних Колесніковим квитків.

"Нацагенством з Євро-2012 було передано до Київської міської державної адміністрації для лотереї серед 11-класників і студентів державних вузів 12800 квитків, а не 15 000, як було заявлено раніше, тому що сцена і декорації зайняли більше місця ніж планували", - розповів віце-прем`єр.

"Отримав всі запрошення особисто заступник глави КМДА пан Пузанов", - додав він.

"Завданням мерії було пропорційно розподілити запрошення серед вузів і шкіл для проведення лотереї. Якщо у читачів є факти непрозорості розповсюдження квитків прохання повідомити дирекції НСК Олімпійський", - сказав Колесніков.

Раніше Всеукраїнська студентська рада повідомила, що студентські організації отримали лише маленьку частку квитків, що мали бути розподілені між вишами столиці.

"Якщо враховувати, що ціна квитка у касах 800 гривень, то хтось може дуже непогано заробити на студентах, які так і не отримають своїх квитків на відкриття стадіону", - наголосила глава ради Анастасія Сабова.

"Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова отримали лише по 400 квитків", - зазначила вона.

"Дещо менші виші - Київський національний торговельно-економічний університет, Національний університет харчових технологій, Національний транспортний університет, Київський національний лінгвістичний університет - по 200. Національний медичний університет отримав близько 100. Але загальна кількість аж ніяк не дотягує до обіцяних 15 або хоча б 10 тисяч", - наголосила Сабова.

За її словами, питанням мала опікуватися столична мерія.

"Борис Колесніков зазначав, що реалізацією квитків буде займатися київська мерія. Однак, очевидно, що чиновники десь недопрацювали", - наголосили в раді.

Українська правда

powered by lun.ua