Київ просить Януковича підкинути повноважень

4 перегляди
П'ятниця, 11 листопада 2011, 15:49

Олександр Попов пропонує розширити повноваження КМДА у сфері охорони культурної спадщини.

Про це голова КМДА повідомив за підсумками засідання Громадської гуманітарної ради на тему збереження культурної та історичної спадщини, повідомляє прес-служба мерії.

Київ просить президента України Віктора Януковича підтримати розроблений містом спільно з Мінрегіонбудом проект змін до чинного законодавства, які враховують особливості Києва, як столиці України.

Попов вважає, що в межах існуючих повноважень міська адміністрація проводить активну роботу щодо збереження історичного вигляду міста, припинення незаконних дій забудовників.

Однак, на думку голови КМДА, чинне законодавство фактично усуває міську владу від участі у процесах будівництва, що обмежує можливості міста попереджати такі дії.

Підготовлені зміни стосуються врегулювання особливостей видачі технічних умов, відрахувань на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а також участі у погодженні проектної документації та введенні в експлуатацію об'єктів на території міста.

На переконання Олександра Попова, ухвалення цього пакету рішень надасть міській владі та громаді столиці достатні важелі для ефективного захисту інтересів Києва.

Нагадаємо, раніше партія "Удар" Віталія Кличка заявила, що ініціюватиме зміни до закону про столицю, щоб повернути Києву реальне самоврядування.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua