Донецькі пільговики зайняли пенсійний фонд і вимагають Азарова

Понеділок, 14 листопада 2011, 14:40

У Донецьку близько тисячі чорнобильців, афганців і дітей війни погрожують в ніч на вівторок оголосити голодування.

Про це повідомив голова обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль-єдність" Микола Гончаров.

Як повідомляє УНІАН, пільговики перебувають у будівлі регіонального управління Пенсійного фонду України і вимагають негайної зустрічі з прем`єром Миколою Азаровим.

За словами Гончарова, представники чорнобильців, афганців і тих, хто має статус "діти війни", у понеділок "цілком спокійно, мирно зайшли в будівлю управління Пенсійного фонду Донецької області, в актовий зал і поспілкувалися з начальником управління Георгієм Якименком".

Гончаров зазначив, що після того, як Якименко пояснив, що пенсії для цієї категорії громадян нараховуються тільки згідно з відповідною постановою Кабінету міністрів України, всі присутні прийняли рішення звернутися особисто до Азарова.

"Так, ми з Якименком спілкувалися, і після його виступу було прийняте таке рішення. Оскільки Якименко сказав, що не виконуватимуться норми чорнобильського закону, закону про статус ветеранів війни, про дітей війни, що нібито немає грошей", - заявив представник протестувальників.

"Вони виконуватимуть постанову Кабінету міністрів №745. І це питання може вирішити тільки Кабмін", - сказав Гончаров.

За його словами, в уряді це питання "вже два місяці намагаються вирішити", створюючи робочі групи, "які нічого не роблять, одна обіцянка і все, нічого іншого немає".

"Тому ми вирішили розрубати цей гордіїв вузол і вимагаємо сюди прибути Азарова, хай і Кабінет міністрів прибуває", - заявив Гончаров.

Він ще раз підкреслив: "Нами було прийняте рішення, що ми не виходимо із залу і вимагаємо негайно з`явитися сюди пана Азарова".

"Ми вимагаємо це зараз, і терміново відправлятимемо до Києва відповідний папір з цією вимогою, щоб Азаров прибув у Донецьк, до нас сюди, в актовий зал Пенсійного фонду", - пояснив представник чорнобильців.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування