Тягнибок думає, чи не вийти з КОДу

4 перегляди
Субота, 19 листопада 2011, 11:56

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" має намір переглянути свою участь у Комітеті опору диктатурі.

Про це у коментарі Gazeta.ua повідомив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, відповідаючи на запитання, чи готова його політсила вести із "Фронтом змін" та "Батьківщиною" розмову про узгоджену участь у парламентській кампанії 2012 року.

Зокрема, політик заявив, що у найближчий понеділок відбудеться засідання представників опозиційних партій у рамках Комітету опору диктатурі.

Тягнибок припустив, що під час зустрічі присутні обговорюватимуть формат участі опозиціонерів у майбутніх парламентських виборах за новим законом.

"Думаю, про це будуть розмови. Ми, звісно, прийдемо на засідання КОДу, послухаємо пояснення (щодо голосування депутатів НУ-НС та БЮТ за новий закон про вибори), бо вони дуже потрібні", - зауважив лідер "Свободи".

"Хоча, якщо відверто, для чого було створювати той Комітет опору диктатурі? Для чого було проводити багатогодинні засідання? Для чого було створювати комісії з розробки нових законопроектів про вибори?" – обурився Тягнибок.

"Для того, щоби потім за спиною своїх партнерів усе переграти, домовитись із владою і проголосувати за потрібний їй закон", - пояснив націоналіст.

Крім того, Тягнибок додав, що на найближчому засіданні політради партії свободівці розглянуть питання про доцільність перебування "Свободи" у Комітеті.

"Але поки такого рішення не прийнято, я б не хотів озвучувати якісь поспішні висновки. Побачимо..." – резюмував політик.

Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер прийняла новий закон про вибори. У ньому підвищується прохідний бар'єр до 5%, вводиться пропорційно-мажоритарна система та забороняється участь політичних блоків.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua