Чорнобильці у Донецьку продовжують голодувати. Грошей їм не дали

Середа, 30 листопада 2011, 11:02

У Донецьку більше 20 чорнобильців не припиняють голодування в наметовому містечку біля будівлі обласного управління Пенсійного фонду.

Про це УНІАН повідомив голова Донецької обласної організації інвалідів-чорнобильців "Чорнобиль Єдність" Микола Гончаров.

За його словами, після того, як у вівторок ввечері учасники акції встановили армійський намет замість знесеного працівниками МНС 27 листопада, ніч пройшла у відносно стерпних умовах.

"Намет опалюється, ніч пройшла спокійно, ніхто не госпіталізований", - сказав Гончаров.

Він також повідомив, що, незважаючи на те, що судові виконавці до протестувальників більше не приходили і ситуація в наметовому містечку спокійна, "відчувається, що влада в безвиході".

"Мабуть, сьогодні влада не знає, що ж з нами робити", - вважає Гончаров.

У свою чергу член iнiцiативної групи акцiї протесту в Донецьку Едуард Капустiн в ефiрi "5 каналу" повiдомив, що чорнобильцi - учасники акцiї протесту не отримували грошових виплат вiд Донецької облдержадмiнiстрацiї.

Цi виплати, за його словами, отримали iнвалiди першої групи, лежачi, за списком, який склало Управлiння працi та соцiального захисту Донецької областi.

"Вiд самого початку ми проводили дiалог iз губернатором, у нас начебто була конструктивна розмова, тобто люди пiшли нам назустрiч. Про тi суми, якi зараз заявили, - було зовсiм не так. Цi грошi було видiлено не для учасникiв акцiї голодуючих, а iнвалiдам першої групи, не ходячим - лежачим. Списки надали не ми, а Управлiння працi та соцiального захисту Донецької областi", - повiдомив Капустiн.