У Харкові в очікуванні Януковича брали проби повітря

Четвер, 15 грудня 2011, 14:04

У харківському готелі "Kharkiv Palace" перед приїздом президента брали пробу повітря.

Як пише газета "Сегодня", про це згадала працівниця готелю в день її відкриття, 14 грудня.

Видання зазначає, що всі журналісти пройшли через рамку металодетектора, після чого генеральний менеджер Kharkiv Palace Роддеріх Леффлер провів для них екскурсію готелем.

Насамперед журналістам показали 11 поверх, на якому одразу біля виходу з дзеркального ліфта їм роздали бахіли, "щоб не занесли інфекцію".

"Це ще нічого, у нас і пробу повітря тут уже брали перед приїздом президента", - згадала при цьому жінка, яка служить у готелі.

Як повідомлялося, перерізувати символічну червону стрічечку на вході в Kharkiv Palace у середу мав особисто президент Віктор Янукович, але він скасував свій візит до Харкова, бо через туман його літак не зміг би там приземлитися.

О 9:00 робітники ще ставили урни, мили тротуар, підмітали площу перед готелем.

Через годину до журналістів вийшли VIP-гості: операційний директор УЄФА Мартін Кален, голова місцевого організаційного комітету Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський і головний інвестор футбольного чемпіонату в Харкові Олександр Ярославський.

У готелі, оператором якої є компанія "Прем'єр готель", 180 номерів, починаючи з двомісних.

"Площа номера відповідає класу 5*-de-luxe, це такий же рівень, як у готелі Ritz-Carlton. Готелі такого рівня зазвичай будуються не менше 3-х років. Олександр Ярославський зробив це за півтора роки, тим самим побивши дуже багато рекордів", - розповів представник компанії оператора Олег Болотов.

Ярославський розповів, що протягом будівництва роботи йшли з 7-ї ранку, а останні два тижні він "майже не спав".

За його словами, загальна вартість будівництва склала $126 мільйонів: "Кошториси постійно змінювалися убік збільшення, адже апетит приходить під час їжі".

У готелі є Sky-бар, із якого відкривається панорама на площу Свободи, нагорі – SPA-центр із басейном, масажним кабінетом і парними.

Поверхом нижче – президентський люкс площею 150 квадратних метрів, який складається з двох кімнат, кабінету, власної кухні й ванної кімнати. "Його вартість – 2 тисячі євро за ніч, інші номери на цьому поверсі коштують від 300 євро", - сказав Леффлер.

По сусідству – лаунж-кафе, мешканці VIP-поверху будуть харчуватися в окремій залі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: