Чорнобильця, затриманого у Харкові, відпустили

П'ятниця, 16 грудня 2011, 20:11

Затриманого у Харкові учасника акцій протесту чорнобильців біля Кабінету Міністрів відпущено під підписку про невиїзд.

Про це повідомив сам глава громадської організації "Харківський міський комітет ветеранів Чорнобиля" Володимир Проскурін після виходу з міліції, передає "Обком" з посиланням на "Українські новини".

Як відомо, чорнобильця допитували у слідчому управлінні Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області у справі про підробку документів.

За словами Проскуріна, він залишив кабінет слідчого близько 20:15.

"І дали повістку на завтра на 9 ранку", - сказав він.

Проскурін також повідомив, що другий затриманий харківський чорнобилець станом на 20:30 ще перебуває у слідчого.

За його словами, у холі приміщення слідчого управління в даний момент перебуває група чорнобильців і прибув у п'ятницю до Харкова у зв'язку з затриманнями чорнобильців депутат від БЮТ Михайло Волинець.

Як відомо, центр зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Харківській області у п'ятницю повідомив, що Проскурін був затриманий 16 грудня близько 6:00 для допиту в рамках кримінальної справи про підробку документів.

Проскурін пов'язує затримання з його наміром їхати 16 грудня у Київ на звітно-виборну конференцію всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" як делегата від Харківської області, та бажанням виступити там опонентом нинішньому главі організації Юрію Андрєєву.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування