Чорнобильці у присутності Клюєва обрали головного. "Продажного"?

Субота, 17 грудня 2011, 14:23

Учасники звітно-виборчої конференції громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" переважною більшістю голосів переобрали Юрія Андрєєва головою організації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, очільник якого Андрій Клюєв був присутній на конференції.

Андрєєв очолював організацію з моменту її створення у 1991 році, і залишиться на посаді голови щонайменше на найближчі п’ять років.

Віце-прем'єр Клюєв подякував чорнобильцям за "допомогу уряду у вирішенні проблемних питань соціального захисту громадян".

"Кабінет міністрів веде постійний діалог із чорнобильцями. Це важливо для нас. Уряд вперше взяв на себе відповідальність переглянути підходи до їх соціального захисту", - запевнив він.

У конференції також взяли участь перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага, народні депутати від Партії регіонів та БЮТ, голова Союзу ветеранів Афганістану Сергій Червонописький.

Раніше депутат "БЮТ-Батьківщини" Сергій Пашинський заявив, що влада намагається узяти під контроль громадську організацію "Союз Чорнобиль України", для чого перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв приїхав на конференцію до села Пухівка.

Депутат заявляв, що Андрєєв "фактично продався" Партії регіонів.

ВГОІ "Союз Чорнобиль Україна" налічує до 240 тисяч членів.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування