Чорнобильці у присутності Клюєва обрали головного. "Продажного"?

8 переглядів
Субота, 17 грудня 2011, 15:23

Учасники звітно-виборчої конференції громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" переважною більшістю голосів переобрали Юрія Андрєєва головою організації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, очільник якого Андрій Клюєв був присутній на конференції.

Андрєєв очолював організацію з моменту її створення у 1991 році, і залишиться на посаді голови щонайменше на найближчі п’ять років.

Віце-прем'єр Клюєв подякував чорнобильцям за "допомогу уряду у вирішенні проблемних питань соціального захисту громадян".

"Кабінет міністрів веде постійний діалог із чорнобильцями. Це важливо для нас. Уряд вперше взяв на себе відповідальність переглянути підходи до їх соціального захисту", - запевнив він.

У конференції також взяли участь перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага, народні депутати від Партії регіонів та БЮТ, голова Союзу ветеранів Афганістану Сергій Червонописький.

Раніше депутат "БЮТ-Батьківщини" Сергій Пашинський заявив, що влада намагається узяти під контроль громадську організацію "Союз Чорнобиль України", для чого перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв приїхав на конференцію до села Пухівка.

Депутат заявляв, що Андрєєв "фактично продався" Партії регіонів.

ВГОІ "Союз Чорнобиль Україна" налічує до 240 тисяч членів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua