Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

КДБ Білорусі вивіз голих FEMEN в ліс?

Вівторок, 20 грудня 2011, 15:16

У FEMEN заявляють, що КДБ Білорусі захопили активісток руху, після чого відвезли до лісу і погрожували підпалити.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби організації.

Зазначається, що в понеділок після акції "КГБатька" біля будівлі головного управління КДБ у Мінську активістка Інна Шевченко з двома соратницями були затримані на мінському вокзалі.

Зв'язатися з затриманими по телефону, повідомляють у прес-службі, не вдавалось, поки після обіду у вівторок Інна Шевченко сама не вийшла на зв'язок.

"Інна повідомила, що вона і дві соратниці ... були захоплені міліцією та КГБшниками, їм зав'язали очі і всю ніч возили в автобусі, завезли в ліс, облили маслом, примушували роздягатися, погрожували підпалити, погрожували ножем, яким пізніше відрізали волосся", - стверджують в FEMEN.

За словами активістки, "все, що відбувається співробітники КДБ знімали на відеокамеру, далі їх викинули голими в лісі без документів".

Пішки дівчата дісталися села Беки Єльського району Гомельської області, повідомляють у прес-службі.

"Звертаємося до всіх, хто може допомогти забрати і сховати активісток до прибуття працівників посольства України в Білорусі", - просять вони.

Водночас, як повідомив "Українській правді" речник МЗС Олександр Дікусаров, відомство ще з понеділка перевіряло цю інформацію, проте у міністерстві закордонних справ Білорусі запевняють, мовляв, громадяни України не затримувались.

"За їх інформацією, вони виїхали за межи країни, їм ніхто ніякого опору не чинив", - зазначив Дікусаров.

Втім, МЗС продовжує перевірку. До місця, де, за повідомленням, перебувають активістки, направлено консула українського посольства в Мінську.

"Наш консул зараз в дорозі, на місці буде з'ясовувати всі обставини. Продовжуємо підтримувати контакт із самою організацією, а також із владою Білорусі", - наголосив речник.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: