Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Міліція та КДБ Білорусі не чули про побиття Femen

Вівторок, 20 грудня 2011, 20:30

Міністерство внутрішніх справ Білорусі і Комітет держбезпеки Білорусі не мають інформації про причетність своїх співробітників до побиття учасниць Femen.

Про це повідомили представники прес-служб зазначених відомств, передає Ukranews.

"У мене з цього приводу інформації немає. Про те, що ви говорите, я в курсі, але ось те, що вони були затримані співробітникам МВС і КДБ - це я вперше від вас чую...", - заявив начальник управління інформації та громадських зв'язків МВС Білорусі Костянтин Шалькевіч.

"У мене немає інформації, що вони (МВС і КДБ) мають до цього відношення... яким-небудь чином причетні до того, про що зараз пишуть в Інтернеті", - додав міліціонер.

При цьому він зазначив, що не збирається перевіряти інформацію про причетність правоохоронних органів Білорусі до даного інциденту, оскільки не бачить підстав.

Начальниця центру інформації і громадських зв'язків КДБ по Гомелю Світлана Кріцина на питання, чи відповідає дійсності інформація про те, що в Єльську районі Гомельської області співробітники білоруських правоохоронних органів познущалися над дівчатами з Femen, повідомила, що взагалі не чула про таку подію.

"Ой, я взагалі перший раз про це чую... Навіть не уявляю, про що ви говорите", - заявила Кріцина і розсміялася.

Після цього вона поспішно попрощалася і кинула слухавку.

Як відомо, у вівторок прес-служба Femen повідомила про те, що одна зі зниклих 19 грудня активісток - Інна Шевченко - вийшла на зв'язок і повідомила, що її і двох колег на мінському вокзалі затримали співробітники міліції і КДБ, і вивезли у ліс, де знущалися.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: