Адвокат Мельниченка оскаржив закриття справи проти Кучми

Четвер, 22 грудня 2011, 10:39

Адвокат Миколи Мельниченка оскаржив рішення Печерського райсуду Києва про скасування постанови про порушення справи проти Леоніда Кучми щодо причетності до вбивства Георгія Гонгадзе.

Відповідну апеляційну скаргу адвокат Микола Неділько подав до Апеляційного суду Києва 21 грудня, повідомив він "Українській правді".

У скарзі Неділько просить скасувати постанову Печерського райсуду Києва від 14 грудня цього року, якою було скасовано постанову першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна про порушення кримінальної справи проти Кучми.

Адвокат також просить Апеляційний суд направити матеріали справи на новий розгляд в суд першої інстанції.

Справа проти екс-президента Кучми була порушена 21 березня 2011 року за підозрою в причетності до вбивства журналіста Гонгадзе – за ч. 3 ст. 166 Кримінального кодексу України (в редакції 1960 року).

Печерський райсуд Києва 14 грудня визнав відповідну постанову ГПУ незаконною і постановив скасувати порушення справи проти Кучми.

Генпрокуратура оскаржила це рішення. Також апеляційну скаргу подала представник інтересів вдови Гонгадзе Мирослави – адвокат Валентина Теличенко.

Текст апеляції адвоката Неділька:

 
 
 
 
 
 
 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: