ТИМОШЕНКО ВІДПРАВИЛИ В КОЛОНІЮ

П'ятниця, 30 грудня 2011, 08:59

Екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко етапували в одну з колоній Харківської області.

Про це зранку повідомило джерело "Української правди".

Пізніше цю інформацію підтвердила Пенітенціарна служба, зазначивши, що Тимошенко етапували у комфортних умовах, з 12-ма валізами речей.

Тимошенко етаповано до Качанівської виправної колонії.

За словами джерела, Тимошенко почали етапувати приблизно о 5-й годині ранку п’ятниці і перевозили в інвалідному візку, бо самостійно вона пересуватись не може.

За словами співрозмовника, в колонії також приготували візок для транспортування екс-прем’єра.

Пізніше до Качанівської колонії направилася група депутатів, а під її стінами зібралися прихильники Тимошенко.

Донька Тимошенко Євгенія назвала "брехнею влади" інформацію про те, що її етапували у комфортних умовах з 12-ма валізами речей.

Як відомо, Печерський райсуд Києва 11 жовтня засудив Тимошенко до 7 років ув’язнення, визнавши винною в перевищенні повноважень при укладанні газових контрактів із Росією в 2009 році, що завдало збитки державі.

Апеляційний суд Києва 23 грудня залишив у силі вирок Печерського райсуду у "газовій справі".

Водночас, за рішенням Шевченківського райсуду Києва від 8 грудня Тимошенко має перебувати в СІЗО: такий запобіжний захід суд обрав їй у справі щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Адвокати екс-прем’єра говорили, що доки діє це рішення Шевченківського райсуду, Тимошенко не можуть направити до в’язниці.

Міністр юстиції Олександр Лавринович також пояснював, що доки розслідуюється ще низка справ у відношенні Тимошенко, її в колонію не направлять.

Українська правдаpowered by lun.ua