Бродський: дуже добре, що рейтинг влади впав

Субота, 21 січня 2012, 11:55

Двократне зниження рейтингу партії влади стане для президента Віктора Януковича певним сигналом і стимулом до прискорення задуманих реформ.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявив глава нещодавно створеної Держслужби з дерегуляції та розвитку підприємництва Михайло Бродський.

Таку думку він висловив, коментуючи те, що рейтинг Партії регіонів обвалився в 2011 році нижче, ніж рейтинг "Нашої України" через два роки перебування при владі.

"Вважаю, дуже добре, що рейтинг влади впав. Я знаю, що Янукович, на відміну від Ющенка, розуміє, що щось іде не так, що реформи треба проводити ще швидше, треба ще краще, ще більше змінюватися. Падіння рейтингу для Партії регіонів — це не вирок, це стимул", — сказав він.

При цьому на питання, коли почнеться дерегуляція в структурах, які очолюють родичі президента, Бродський відповів: "Хто посіє пшеницю, той і збере пшеницю, а той, хто сіє бур’ян, той і збирає бур’ян. 20 років сіяли бур’ян!"

І уточнив: "Хлопці, слово честі, якби не було президента Януковича, то не було б ніякої дерегуляції. Дивіться, скільки реально зроблено для кожного з нас, для всього суспільства в 2011 році".

Раніше Янукович неодноразово висловлював невдоволення тим, що уряд недостатньо ефективно працює над питаннями дерегуляції.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування