"Батьківщина": У квартирі Авакова – маски-шоу

Вівторок, 31 січня 2012, 09:46

Правоохоронці проводять обшук у квартирі голови харківської облорганізації партії "Батьківщина", колишнього губернатора Харківщини Арсена Авакова, розташованої на вул. Дружби народів, 279.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на представника прес-служби облорганізації "Батьківщини".

За його словами, близько 7:30 у квартиру, у якій Аваков не проживає вже декілька років, увійшли кілька людей у цивільному й 3 осіб у масках.

"За дивним збігом обставин у під'їзді, де розташована квартира, близько 7 години ранку почалося сильне задимлення в сміттєпроводі. Люди в паніці відкрили двері квартир і тамбурів, чим і скористалися правоохоронці", - зазначив представник прес-служби.

Він додав, що на місце прибув пожежний автомобіль, що, близько 7:45, не почавши гасіння, поїхав.

За словами співрозмовника, від будь-яких коментарів люди, що проникли у квартиру Авакова, відмовляються.

Як повідомлялося, прокуратура Харківської області 6 січня порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження в 2009 році 55 га землі посадовими особами Харківської обладміністрації й головного управління Державного комітету із земельних ресурсів в області, а 26 січня - кримінальну справу стосовно Авакова за підозрою в тих самих діях.

Обидві справи розслідуються однією слідчою групою в одному провадженні.

"Батьківщина" вважає порушення прокуратурою кримінальної справи проти Авакова помстою чинної влади за дії партії на захист колишнього прем'єр-міністра, лідера партії Юлії Тимошенко.

Аваков очолював Харківську обладміністрацію з лютого 2005 року по лютий 2010 року.

Станом на 12 січня він більш як 2 місяці перебував в одній з європейських країн.powered by lun.ua