"Український тиждень" вилучають із продажу?

16 переглядів
П'ятниця, 17 лютого 2012, 17:23

В п'ятницю, 17 лютого, з продажу частково вилучено черговий номер журналу "Український тиждень".

Про це повідомили читачі видання, які не змогли його придбати, пише "Телекритика".

Зокрема, на розкладці на станції метро "Шулявська" в Києві продавець повідомив, що журнал привезли для продажу, але практично одразу зранку наклад забрали.

А в кіоску на Харківському масиві сказали, що журнал не вийшов.

На сайті "Українського тижня" анонс №7 за 17-23 лютого взагалі відсутній. За словами співробітників редакції, їм пояснили, що журнал узагалі не вийшов з технічних причин.

За даними журналістів, частина матеріалів із цього номеру (з неполітичного блоку) вийде в наступному.

Головний редактор сайту Tyzhden.ua Дмитро Крапивенко повідомив, що номер не вийшов з технічних причин. Вдаватися в подробиці він не став. За його словами, журнал вийде наступного тижня.

У типографії "Новий друк", де друкується "Український тиждень", повідомили, що наклад було надруковано ще позавчора, 15 лютого.

Як стало відомо, на обкладинці останнього журналу анонсується матеріал про вибори-2012 та наводяться цитати з розмови народних депутатів Ігоря Рибакова і Романа Забзалюка.

 

Фото "Телекритика"

Матеріали з журналу "Український тиждень" зазвичай оприлюднюються на сайті Tyzhden.ua. Однак з політичного блоку нинішнього номера на сайті не вийшли два матеріали.

Перший - це стаття "Кадри вирішують все?" Олександра Михельсона про останні кадрові зміни у владі, що посилюють контроль  родини президента.

І другий - стаття "Готуються "дати в пику"?" Леоніда Александрова про майбутнє застосування адмінресурсу, маніпуляцій і фальсифікацій на виборах 2012 року, що підтверджується плівками Романа Забзалюка.

За даними джерел , цих матеріалів на сайті, найімовірніше, не буде. Й імовірно, що їх не буде і в наступному числі журналу, оскільки з'являться теми, прив'язані до актуальніших політичних подій.

Крім того, не вдалося зв'язатися з головним редактором журналу "Український тиждень" Сергієм Литвиненком - у редакції він сьогодні відстуній, а його мобільний не відповідає.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua