Хамуватий Могильов відправив Кужель "пасти корів"

Середа, 22 лютого 2012, 15:52

Між прем'єром Криму Анатолієм Могильовим і депутатом кримського парламенту Олександрою Кужель сталася перепалка.

Про це повідомляє "Крим. Коментарі".

Як пише видання, під час голосування при призначенні глави кримської міліції Михайла Слепаньова депутат висловила критику з приводу його донецького походження.

У відповідь Могильов, порушивши регламент, вийшов до трибуни і кинув на адресу Кужель: "Ви дивовижно засмагли на курорті, тому будьте ласкаві, відпочивайте далі. Крим спокійно проживе без вас! То вас кримська земля хвилює, то мисливські угіддя. Будете платити орендну плату, ми вам дамо землю в степовому Криму і вирощуйте там корів".

Після слів Могильова пролунали оплески, і невдовзі депутати приступили до голосування.

Під кінець сесії Могильов додав, що опозиційна поведінка Кужель пояснюється віком, коли у жінок починаються психічні розлади.

"Я розумію, у вашому віці у жінок певні є проблеми з психо-емоційним станом", - сказав на сесії Могильов.

"Ви ж офіцер, як ви можете собі дозволяти такі висловлювання на адресу жінки? Я вимагаю вибачень!", - прокричала Кужель, але Могильов проігнорував її вимогу.

Депутат пояснила поведінку Могильова безкультур'ям і відбитком міліцейського минулого.

"Він забув, що це не главк МВС, а Верховна Рада Криму взагалі-то. У нього в міліції не можна слова "ні" сказати. Його міліцейська поведінкова ситуація просто принизлива для нього, а не для мене", - сказала Кужель.

Пізніше журналістам Могильов пояснив конфлікт тим, що вона поставила його на друге місце після кримського спікера - Володимира Константинова.

"Вона сказала, що я не перша, а друга особа. Нема в Криму ні першої, ні другої особи!" - сказав Могильов.

Відео - "Крим. Коментарі"powered by lun.ua