Нечиста на руку фірма зі Львова платить губернатору "зарплату"

Четвер, 23 лютого 2012, 12:04

Губернатор Львівщини Михайло Костюк отримує щомісячні виплати від комерційного підприємства "Корпорація Колійні ремонтні технології".

Це випливає із відомості підприємства, яку має газета "Експрес".

Документ засвідчує, що губернатор Львівщини, окрім своєї зарплати керівника області (орієнтовно 8 тисяч гривень), упродовж 2011 року отримує також платню на підприємстві у розмірі майже 15 тисяч гривень щомісяця.

Виплати в незмінному розмірі тривали і після призначення Костюка на посаду керівника Львівської обладміністрації.

Як стверджує видання, зазначене підприємство здійснює виплати на користь теперішнього губернатора уже декілька років.

Водночас "Корпорація Колійні ремонтні технології" декілька місяців тому опинилась у полі зору податкових органів, які запідозрили підприємство в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах і порушили відповідну кримінальну справу, керівника  підприємства Світлану Козинець було оголошено у міжнародний розшук.

У лютому цього року під час судового засідання керівництво підприємства визнало факт ухилення від сплати податків і сплатило до бюджету декілька мільйонів донарахованих податків та штрафів.

Окрім того, як з'ясували журналісти, коли Михайло Костюк очолював "Укрзалізницю", підприємство "Корпорація Колійні ремонтні технології", застосувавши сумнівну схему, виграло тендери на поставку виробів та матеріалів для залізниці на суму понад один мільярд гривень.

 powered by lun.ua