Кузьмін упевнений, що до Кучми ще будуть питання по Гонгадзе

Субота, 10 березня 2012, 09:33

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін переконаний, що участь екс-президента Леоніда Кучми в подіях навколо вбивства Георгія Гонгадзе ще буде вивчатися слідчим.

Про це він заявив в інтерв’ю українській службі Бі-Бі-Сі.

Кузьмін зазначив, що справа про вбивство Гонгадзе зараз активно розслідується, і якщо будуть достатні підстави для притягнення Кучми до відповідальності, це буде зроблено.

"У мене особисто немає ніяких сумнівів у тому, що до Кучми будуть питання, і слідчий змушений буде повернутися до теми його участі у подіях, пов'язаних із загибеллю журналіста Гонгадзе", - сказав заступник генпрокурора.

Він нагадав, що суд скасував постанову про порушення кримінальної справи проти Кучми.

"Це означає, що слідство по Кучмі більше проводитися не може. Однак це не означає того, що кримінальна справа відносно екс-президента не може бути порушена за іншими статтями Кримінального кодексу або за іншими підставами", - додав Кузьмін.

Він також заявив, що справа проти Олексія Пукача не може розглядатися у відкритому режимі, оскільки Пукач працював у кримінальній розвідці, і деякі документи та інформація у цій кримінальній справі мають таємний режим.

"Справа вже на стадії завершення і я думаю, що вже дуже скоро ми отримаємо вирок суду", - сказав Кузьмін.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...