Держкіно дозволило скандальний фільм, але з обмеженням

Четвер, 15 березня 2012, 17:24

Держагентство з питань кіно видало прокатне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму "Серпень. Восьмого" в Україні.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Держкіно.

Прокатне посвідчення видано з обмеженням глядацької аудиторії у віці до 18 років.

Згідно з інформацією, експертна комісія переглянула кінострічку і більшістю голосів ухвалила рішення про вікове обмеження та видачі прокатного посвідчення фільму.

"Може бути скільки завгодно думок з приводу художньої цінності або змістовного наповнення фільму, проте глядач має право на те, щоб скласти свою думку самостійно... Держкіно не може виступати цензором в таких питаннях і не має підстав для заборони прокату фільму в Україні", - заявив перший заступник глави Держкіно Сергій Сьомкін.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Міністерство культури вирішило заборонити прокат в Україні цієї стрічки після звернення до них партії "Свобода" та представників грузинської діаспори, оскільки даний фільм розпалює міжнаціональну ворожнечу.

У Держкіно назвали повідомлення про заборону прокату кінострічки вдалим піар-ходом дистриб'юторів для підвищення популярності картини.powered by lun.ua