Тимошенко кличе Януковича до себе. Підлікуватися

П'ятниця, 16 березня 2012, 12:55

Юлія Тимошенко запрошує президента Віктора Януковича на лікування до Качанівської колонії.

Про це йдеться в її листі, який цитує прес-служба "Батьківщини".

Вона звинувачує президента в провокації проти себе, зокрема в тому, в колонії роблять косметичне переобладнання для того, щоб "переконати громадськість, пресу, міжнародне співтовариство в тому, що для Тимошенко за гратами нібито створено "райські умови".

"Зараз на території колонії авральними темпами формується нове, показушне "потьомкінське село". З усієї області звозиться медичне устаткування, фарбуються стіни, прибирається сміття. Залишилося тільки поставити слоників на вікна, постелити ведмежу шкуру на підлогу і спорудити джакузі з фанери", - зіронізувала вона.

"Така тактика не нова в історії. Можемо пригадати, як ще у фашистській Німеччині возили спостерігачів по концтаборам, щоб показати, що це всього лише поліклініки. Я не схиляюся до того, аби порівняти Януковича з Гітлером, але поведінка влади така ж сама: сказати на чорне біле, ввести в оману людей, спотворити реальність", - додала Тимошенко.

Вона наголосила, що вся ця метушня навколо колонії – "цілковитий незграбний камуфляж" і умови в Качанівській колонії такі - як в тюрмі, де неможливо "ані жити, ані лікуватися".

"Якщо ж пан Янукович і надалі буде стверджувати, що у мене в колонії "все гаразд", то я запрошую його сюди "на лікування", хоча б для пізнання контрасту з "Межигір'ям".

"Користуючись нагодую також заявляю, що інформація про моє наполягання на лікуванні в Німеччині є абсолютною неправдою, є частиною пропагандистської кампанії Банкової проти мене", - заявила Тимошенко. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: