Опозиція повідомляє про фальсифікації в Обухові, міліція спростовує

Неділя, 18 березня 2012, 17:03

В Обухові Київської області на виборах мера в неділю зафіксовані грубі порушення виборчого законодавства.

Про це повідомив координатор громадянського руху "Спільна Справа" Олександр Данилюк, активісти якого спостерігали за проведенням виборів, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За його словами, не менш як на двох третинах виборчих дільниць виявили застосування технології так званих "синіх светрів", яка полягає у видачі членами комісій від провладних партії або "технічних кандидатів" бюлетенів громадянам, що не мають місцевої реєстрації або взагалі не мають посвідчення особи.

Також, за його словами, представники моніторингової групи встановили факти прямого підкупу виборців під виглядом екзит-полу. "Мета цього "екзит-полу" – перевірка явки осіб, яким заплатили за голосування", - зазначив Данилюк.

Разом з тим, прес-служба партії "УДАР" повідомляє про використання "каруселей" на виборах в Обухові.

"Сьогодні в Обухові влада використовує старі "перевірені" технології – так звані "каруселі". А представників від "УДАРу", кандидат від якого є основним суперником провладного кандидата, намагаються не пустити на дільниці. І це при тому, що до цього не зареєстрували жодного члена ДВК від "УДАРу", – зазначає заступник голови партії, голова фракції "УДАР" в київській облраді Артур Палатний.

У той же час, в міліції спростовують інформацію про те, що при голосуванні на виборах мера Обухова застосовуються "каруселі" та голосування за відкріпними талонами.

Як повідомили Інтерфакс-Україна у відділі із зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Київській області, станом на 16.00 жодних порушень правопорядку та виборчого законодавства на виборах в Обухові не виявлено.

"Каруселей", про які заявляють представники окремих політичних партій, не зафіксовано, також, як і не зафіксовано голосування за відкріпними талонами, які згідно з чинним законодавством в Україні давно не використовуються", - відзначили в міліції.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування