ЯНУКОВИЧ ПООБІЦЯВ РОСІЇ ЗАКОН ПРО РОСІЙСЬКУ ДЕРЖАВНУ

26 переглядів
887
Неділя, 18 березня 2012, 19:16

Україна найближчим часом прийме закон про дві державні мови - українську та російську.

Про це заявив в ексклюзивному інтерв'ю ІТАР-ТАРС президент Віктор Янукович напередодні візиту до Москви.

"У цьому зацікавлена ​​Україна, в цьому зацікавлені люди, в цьому зацікавлене ​​населення, яке розмовляє в основному двома мовами - українською та російською", - зазначив Янукович.

Він визнав, що "були періоди часу в державі, коли допускалися перекоси в мовних проблемах".

Проте зараз, переконаний Янукович, цієї проблеми в Україні не існує і те, що "зараз пропонують люди для того, щоб нам не розпалювати це знову питання, яке виникає від виборів до виборів, потрібно це питання відрегулювати".

"Але потрібно, звичайно, обов'язково це питання відрегулювати на законодавчому рівні", - вказав президент.

У зв'язку з цим Янукович навів як приклад світову практику: "Багато європейських країн мають двомовність, три мови державних і живуть нормально, спокійно".

"Тому ми пішли цим шляхом. Тобто, використовуючи цю практику, яка є в Європі, де прийнята Хартія про мови", - сказав президент.

Також Янукович звернув увагу на те, що в країні є райони, де розмовляють і трьома, чотирма мовах і для людей необхідно створити умови, зокрема, викладання в школах, підручники.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 94.231.187.---Fytsyo..
Приклад для наслідування: Президент Естонії назвав російську "мовою окупантів" http://www.banderivets.org.ua/index.php?page=pages/news/world/32126 "А чому має бути офіційною? Наприклад, ми окупували вашу країну, а через 50 років ми говоримо, що ви повинні зробити естонську мову державною. Окупаційна влада захоплює країну, депортує сотні тисяч людей у Сибір і надсилає сюди своїх людей. І тепер, коли ми, нарешті, здобули незалежність, чи повинна мова окупаційної влади бути другою мовою країни? Не ставте мені смішні запитання! " – цитують Ільвеса естонські ЗМІ. КОЛИ В НАС ПРИ ВЛАДІ БУДУТЬ ТАКІ ЛІДЕРИ-ПАТРІОТИ СВОЄЇ КРАЇНИ – МИ БУДЕМО СПРАВДІ НЕЗАЛЕЖНА, ЄВРОПЕЙСЬКА, ЦИВІЛІЗОВАНА, ВИСОКОРОЗВИНЕНА КРАЇНА!
IP: 176.36.78.---Kievlianin..
Valery Rock:
Zdeneck: Впервые за два года я готов сказать Януковичу: "Спасибо!"
"Спасибо жителям Донбасса за президента пид@раса"(с)
Звучить то як гарно: пі де раса (пі де площа кола). Головне щоб було пі де... :-)
IP: 93.77.67.---messiya33..
messiya33:
messiya33: Межгорский бандит совсем уже оборзел - но ведь кто-то должен остановить этого дегенерата.
Дегенерата остановить сложно, т.к. он пожизненный дегенерат. Медицина бессильна . Его может остановить только народное восстание.
IP: 178.158.189.---виталич..
banker_sasha: Без референдуму рішення бандитського парламенту буде нелегітимне, а референдум проголосує проти...Якщо ж бандити силою захочуть прогнути питання їх викинуть і посадять років на 50.....
Подобные вопросы глупо решать на референдумах. Особенно в обществе, в котором отсутствует взаимное уважение между этно-конфессиональными группами населения. Подобные вопросы должны решаться по факту наличия. То бишь, имеется значительная (10% и более) этническая группа, значит, в соответствии с правилами хорошего тона в европейской политике, она имеет все права, в том числе и на государственный статус своего языка.
IP: 94.231.187.---Fytsyo..
Заходив на російські сайти і давав їм приклади про їхнє штучне "есперанто" - то вони навіть і не спорять, хоча ще хвилину називали українську " псячою"... По цій темі дуже уважно прочитайте ці матеріали і поділіться з іншими - нам справді є що втрачати, а пропонує нам ця антинародна влада мізер: 1) МІФИ МОСКОВІЇ. МІФ ЧЕТВЕРТИЙ. ПРО СЛОВЯНСЬКЕ ПОХОДЖЕННЯ МОСКОВСЬКОЇ МОВИ ТА ЇЇ ДОМІНУЮЧЕ СТАНОВИЩЕ СЕРЕД СЛОВЯНСЬКИХ МОВ. http://narodna.pravda.com.ua/culture/4a4f998984f4d/ 2) Про два різні народи Олексій ШІРОПАЄВ http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1945 3) Як заселялись українські землі і чому: Масове переселення росіян в Україну після "зачистки" голодом http://domivka.net/content/masove_pereselennia_rosiian_v_ukrainu_pislia_zachystky_holodom-1939/
Усі коментарі