Геращенко: я не маю права взяти квіти Мельника

Вівторок, 20 березня 2012, 19:20

Депутат від НУНС Ірина Геращенко не збирається пробачати "регіоналу" Петру Мельнику.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВі.

Як відомо, під час підрахунку голосів на виборах мера Обухова у неділю Мельник намагався силою винести Геращенко з дільниці.

"У нас тижня не відбувається без того, щоб хтось із чолов'яг, що представляють партію влади, дозволили собі принизити жінку. Чи то фізично, чи то словом. І досі за це ніхто насправді не поніс жодного покарання. І я не збираюся, насправді спускати всю цю історію", - зазначила Геращенко.

У вівторок Мельник приніс Геращенко до зали парламенту букет троянд.

"Підійшов до мого місця пан Мельник, поклав квіти, сказав, що, мабуть, я вчора був не дуже коректний, але я хочу сказати, що я не маю права взяти ці квіти", - уточнила вона.

"Має бути, по-перше, публічне вибачення, бо це є, принаймні, якісь норми пристойності. Але, по-друге, сьогодні це є моє завдання, як народного депутата довести цю справу до кінця", - додала депутат.

При цьому Геращенко відмовилася сидіти в студії прямого ефіру телепрограми поряд з "регіоналом".

В свою чергу Мельник, який зайшов у студію після Геращенко, знову заявив, що "незграбно її обійняв, щоб вийти разом із дільниці".

"За цю частину я вибачився перед нею, як жінкою. А як депутати, то це наші стосунки між нами. Звичайно, це наші стосунки, як депутата з народним депутатом. Закон чітко регламентує, що знаходитись народний депутат під час підрахунку голосів не повинен на виборчій дільниці", - уточнив депутат.

Раніше Мельник, виправдуючи свою поведінку, заявив, що Геращенко обізвала його "хамом".

Українська правдаpowered by lun.ua