Захаров відмовився повторно висуватися на омбудсмена

Середа, 21 березня 2012, 17:32

Співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров не буде повторно балотуватися на посаду уповноваженого з прав людини Верховної Ради.

Про це він заявив в інтерв'ю "Gazeta.ua".

"Я не буду висуватися на пост омбудсмена вдруге, оскільки в цьому немає сенсу", - зазначив він.

"При цій Верховній Раді мене ніколи не оберуть, що показало голосування. Думаю, що мені вже більше й не будуть пропонувати балотуватися", - додав Захаров.

За його словами, опозиційні фракції обговорюють можливість висунення кандидатури президента Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна" Катерини Левченко, яка була народним депутатом попереднього скликання від "Нашої України".

"Вона має великий досвід правозахисної діяльності, ми багато років співпрацюємо. Але виберуть Валерію Лутковську. За неї "регіонали" вже зібрали більше необхідних 226 підписів. Так що несподіванок не буде", - переконаний Захаров.

Як відомо, 15 березня Верховна Рада не змогла обрати нового уповноваженого парламенту з прав людини замість Ніни Карпачової, у якої 7 лютого 2012 закінчився термін повноважень.

Кандидат від Партії регіонів Валерія Лутковська набрала 212 голосів, висуванець від опозиції Євген Захаров - 134.powered by lun.ua