"Регіонали" створили центр "реабілітації" Януковича в Європі

Четвер, 22 березня 2012, 08:35

Депутати від Партії регіонів зареєстрували в Бельгії неурядову організацію "Європейський центр сучасної України" (European Centre for a Modern Ukraine).

Статут організації, який є в розпорядженні "Української правди", було підписано 29 грудня 2011 року в Брюсселі.

Засновниками центру є шість осіб.

Європейська сторона представлена Іною Кірш, яка багато років працювала адміністратором із зовнішніх зв'язків у Європарламенті і є виконавчим директором новоствореної організації, паном на прізвище Ендрю Еджел (Andrew Edgel) та Антоніною Руссевою - прес-аташе групи соціалістів Болгарії у Європарламенті.

При цьому Іна Кірш - дружина радника групи соціал-демократів Європарламенту Роберта ван де Ватера, який у суботу під час з'їзду Партії регіонів виступив із компліментарним коментарем на їхню адресу.

Троє інших засновників бельгійської організації: депутати від Партії регіонів Леонід Кожара, Віталій Калюжний і Євген Геллер.

Казначеєм організації призначено Калюжного, який з 2000 по 2005 рік працював у структурах Бориса Колеснікова: спочатку інженером-програмістом у "Фірмі ЮГ", а потім - провідним розробником програмного забезпечення ЗАТ "Виробниче об'єднання "Київ-Конті", яке також належить Колеснікову.

Третій український учасник "Європейського центру сучасної України", також уродженець Донецька Євген Геллер, до депутатства був президентом футзального клубу "Шахтар". Зараз - власник луганської футбольної команди "Зоря".

І Калюжний, і Геллер входять до неформальної групи Ріната Ахметова у Верховній Раді, а також близькі до Бориса Колеснікова і Андрія Клюєва.

Українська правдаpowered by lun.ua