Афганці кажуть, що Королевська використовує їхню репутацію і бреше

П'ятниця, 23 березня 2012, 11:43

Лідер організації афганців "Ніхто, крім нас" Олександр Ковальов заявляє, що Наталя Королевська без дозволу використовує їхню символіку для власного піару.

Про це він сказав в коментарі УНІАН.

Ковальов також повідомив, що проморолик з`їзду політисли Королевської із його зображенням крутили українські телеканали без жодної його згоди на це.

"На самому з`їзді на запитання, чому в залі немає афганців, Королевська відповіла, що "воїни-афганці перебувають у важкому стані, а Ковальов виїхав з країни", - сказав він.

"Тобто, Королевська, використовуючи репутацію та символіку НКН, відверто збрехала. Я взнав про це, бо через десять хвилини на мій телефон почали дзвонити журналісти. Вони спочатку вибачалися, що турбують мене по роумінгу, а потім зацікавлено запитували, де я є", - додав Ковальов.

"Я хочу публічно відповісти всім. Я не на роумінгу. Я - в Україні. Я - в Україні, хоча за це перебування мені довелося розплатитися власним бізнесом", - зазначив також Ковальов.

Він також повідомив, що відправив Королевській смс-ку з запитанням, чому вона використала його обличчя у своєму ролику, на яку отримав "якусь дуже незрозумілу та нечітку відповідь, мовляв, "сама була не в курсі".

"Брехня продовжується", - заявив Ковальов.

Він також сказав, що Королевська хотіла приєднатися до організації "Ніхто, крім нас".

"Незважаючи на те, що вона бажала до нас приєднатися, її заява про вступ до НКН досить не розглянута та навряд чи має перспективу буди розглянутою в принципі", - зазначив лідер воїнів-афганців.powered by lun.ua