У Раді розділилися щодо Порошенка: чи то помилка, чи то "кругова порука"

12 переглядів
П'ятниця, 23 березня 2012, 14:21

Депутат від НУ-НС Олесь Доній вважає згоду Петра Порошенка очолити Міністерство економічного розвитку й торгівлі помилкою.

"Я це сприймаю, як його (Порошенка) помилку", - сказала він журналістам, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Доній вважає, що позиція політика має бути дотримана, і бізнесмен не повинен займатися політикою.

При цьому він сказав, що рішення влади поставити на чолі МЕРТ Порошенка – "крок зрозумілий".

"Я розумію зацікавленість влади в його призначенні, тому що в них провал у соціально-економічній політиці. Вони зацікавлені, з одного боку, у хорошому менеджменті, а з іншого боку – вони зацікавлені в ослабленні опозиції", - заявив Доній.

"І, відповідно, таким кроком вони досягають двох цілей: посилюють кадровий склад Кабінету міністрів і разом з тим ударяють по опозиції...", - додав він.

"БЮТівець" Андрій Шевченко також вважає рішення Порошенка помилковим, "якими б благородними не були мотиви у Петра Олексійовича".

"Це не принесе користі та змін країні, це не принесе реформаторської слави особисто Петру Порошенку, але це означає, що Порошенко, як і будь-який інший член уряду, нестиме відповідальність за ситуацію, яка є в країні як з економікою, так і з політичними правами та свободами", - цитує його УНІАН.

За словами Шевченка, усі, хто знає Порошенка як менеджера і як людину, глибоко розчаровані його рішенням.

Депутат Анатолій Гриценко у Facebook написав: "Порошенко міг посилити опозицію – своїм інтелектом, досвідом, ресурсами. Натомість він вирішив посилити владу. Що робить з країною влада, ми з Вами бачимо. Петро Олексійович – доросла людина, і свій вибір він зробив. Свідомо. На користь Януковича".

У свою чергу, БЮТівець Сергій Сас вважає, що призначення Порошенка міністром економічного розвитку й торгівлі "допоможе, можливо, реалізувати президенту соціальні ініціативи".

А депутат від Компартії Євген Царьков розцінює призначення Порошенка як негативний крок.

"З іншого боку, я розумію, що робить президент: у кримінальному світі є таке поняття, як "кругова порука"… Можливо, й Порошенко зробив помилку, погодившись на цю пропозицію. Тому що він виявиться втягненим у ті діяння, які сьогодні чинить влада", - заявив комуніст.

На його думку, олігархи просто зміцнюються.

"Президент не розуміє, що в потрібну хвилину вони точно не будуть підтримувати жодного уряду, жодного президента. Вони будуть захищати свої особисті капіталовкладення...", - підкреслив він.

А лідер фракції "Народна партія" Ігор Шаров сподівається, що Порошенко буде "найкращим міністром економіки".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua