Герман записала "Мерседес" на помічника, а сина - влаштувала в Раду

Вівторок, 27 березня 2012, 19:11

Син радника президента Ганни Герман Микола працює помічником-консультантом депутата Верховної Ради Юрія Болдирєва.

Про це "Українській правді" повідомили в апараті Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит.

Як уточнили в Раді, Микола Коровіцин працює на цій посаді з 9 серпня 2011 року та донині. Саме цю посаду він обіймав і до призначення заступником міністра надзвичайних ситуацій.

 

Сам Болдирєв відмовився коментувати інформацію про роботу Коровіцина його помічником.

Герман же намагалася приховати факт роботи свого сина з Болдирєвим. "Українська правда" надіслала їй листа з проханням прокоментувати, яку посаду зараз обіймає її Микола.

"Щодо надання інформації про сина Ганни Герман, то така інформація належить до "конфіденційної інформації про особи" і може надаватися лише за згодою особи", - сказано у відповіді, яку отримала "Українська правда" з адміністрації президента.

Радниця президента також відмовилася повідомити, кому належить скандальний "Мерседес Гелендваген", на якому вона прибула разом з сином на останній з’їзд Партії регіонів, і який змусив її сина давати хабара журналісту.

У адміністрації лише повідомили, що "інформація про майновий стан і майно" Герман буде викладена в її декларації "у терміни, визначені законом".

Як вдалося з'ясувати "Українській правді", таємничий автомобіль, на якому їздить Ганна – це Мерседес G 500, вироблений у 2010 році. В інтернеті подібний джип того ж року випуску можна знайти за 208 тисяч доларів.

Власником авто Герман значиться Сагач Дмитро Анатолійович, 1983 року народження.

В апараті Верховної Ради у відповідь на запит "Української правди" повідомили, що Сагач донедавна був радником депутата Ганни Герман.

Детальніше читайте в статті "Ганна Герман: останній ривок".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...