Тюремники запевняють, що доповідачам ПАРЄ не відмовляли

Середа, 28 березня 2012, 18:31

У Державній пенітенціарній службі не відмовляли представникам ПАРЄ у відвідуванні екс-прем'єра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії.

Про це заявив у середу помічник глави Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Адміністрація Качанівської установи отримала офіційне звернення від ПАРЄ з приводу сприяння у відвідуванні цієї установи представниками організації, для того, щоб ознайомитися з умовами, в яких міститься Тимошенко", - повідомив він.

Чиновник зазначив, що в цьому зверненні представники ПАРЄ вказали дату відвідування Качанівської колонії - 15 травня.

"Зараз це звернення знаходиться на розгляді в Державному пенітенціарній відомстві і ніякої відповіді ПАРЄ не надходило, тому про відмову мова йти не може", - підкреслив Андрушко.

Він прогнозує, що відповідь надійде ПАРЄ найближчим часом.

Як повідомлялося, в середу співдоповідачі моніторингового комітету ПАРЄ Марієтта де Пурбе-Лундін та Маіліс Репс висловили главі Верховної Ради Володимиру Литвину стурбованість у зв'язку з відмовою представників пенітенціарної служби в організації їх зустрічі з Тимошенко.

У свою чергу, спікер українського парламенту запевнив, що Верховна Рада працює над виконанням останньої резолюції ПАРЄ щодо функціонування демократичних інституцій в Україні.powered by lun.ua